CENNÍK UBYTOVANIA

Naše moderne zariadené izby sú štandardne koncipované v bunkovom systéme. V ubytovacej bunke sú dve izby, chodbička a kúpeľňa s toaletou. Izby sú vybavené posteľami s úložným priestorom, matracmi s hypoalergénnym povrchom, paplónmi a vankúšmi z antialergických vlákien, návliečkami, pracovným stolom, stoličkami, nočnými stolíkmi so zásuvkou, skriňou, nástennými policami, korkovou nástenkou a nástennou fotografiou. V chodbičkách sa nachádzajú nástenné vešiaky a v bunkách s balkónovými izbami sú aj botníky. Limitovaný počet izieb nie je v bunkovom systéme, ale izby sú samostatné s vlastnou kúpeľňou.

Priamo v budove internátu je pre Teba k dispozícii RESIDENCE CLUB, kde si môžeš vychutnať skvelé miešané drinky, dobre vychladené pivo, víno z nášho vlastného vinohradu, vybrať obľúbené skladby z jukebox, zahrať s priateľmi šípky, stolný futbal a odreagovať sa na párty, ktorú si môžeš zorganizovať podľa svojich predstáv.

Cenník ubytovania platný pre obdobie september 2020 – august 2022 platný od 02.02.2020:
Bunkový systém (2 izby, chodbička, kúpeľňa s toaletou):
Lôžko v TWIN ROOM 195 € / mesiac (VOĽNÉ)
Lôžko v TWIN ROOM balkónová 215 € / mesiac (VOĽNÉ)
SINGLE ROOM 345 € /mesiac (VOĽNÉ)
SINGLE ROOM balkónová 380 € /mesiac (VOĽNÉ)

Samostatná izba (1 izba, chodbička, kúpeľňa s toaletou):
Lôžko v TWIN ROOM 230 € / mesiac (VOĽNÉ)
Lôžko v TWIN ROOM balkónová 250 € / mesiac (VOĽNÉ)
Lôžko v TRIPLE SUITE 215 € /mesiac (VOĽNÉ)
SINGLE ROOM 380 € /mesiac (VOĽNÉ)
SINGLE ROOM balkónová 420 € /mesiac (VOĽNÉ)


Cena za ubytovanie zahŕňa nájomné, vodné, stočné, el. energiu, kúrenie, výmenu posteľnej bielizne a odvoz odpadu. Každý rezident má k dispozícii pripojenie do siete internet zadarmo. Naviac môže bezplatne využívať hotelové služby (recepcia, výpožička žehličky a žehliacej dosky, výpožička vysávača, mop a čistiace prostriedky).

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Uvedené ceny platia pri uzatvorení zmluvy na 10 mesiacov.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie nás neváhajte kontaktovať pre vypracovanie individuálnej ponuky na info@studentresidence.sk

Rezervácie ubytovania TU.

POZOR: Nový Ubytovací poriadok platný od 02.05.2018 na stiahnutie TU!