IZBY

Student Residence splní Tvoje predstavy o pohodlnom bývaní. Moderne a sviežo zariadené izby Ti poskytnú všetok komfort nielen počas náročných príprav na skúšky. Káva s kamarátkou, relax pri dobrej knihe alebo oddych po dlhej party – u nás si vychutnáš všetko, čo patrí k študentskému životu.

Izby sú u nás štandardne umiestnené v bunkovom systéme. V ubytovacej bunke sa nachádzajú dve izby, chodbička a kúpeľňa s toaletou. Kúpeľne sú zariadené sprchovým kútom alebo vaňou. Izby sú vybavené posteľami s úložným priestorom, matracmi s hypoalergénnym povrchom, paplónmi a vankúšmi z antialergických vlákien, návliečkami, pracovným stolom, stoličkami, nočnými stolíkmi so zásuvkou, skriňou, nástennými policami, korkovou nástenkou a nástennou fotografiou. Podlahy v izbách sú pokryté kobercami alebo drevodekor PVC. V chodbičkách sa nachádzajú nástenné vešiaky a v bunkách s balkónovými izbami sú aj botníky. Každá izba disponuje prípojkou do siete internet LAN/Ethernet (RJ45).

Student Residence nie je karanténne ubytovacie zariadenie, a preto nie je vhodné na izoláciu / karanténu.

Limitovaný počet izieb nie je v bunkovom systéme, ale izby sú samostatné s vlastnou kúpeľňou.

TWIN ROOM – dvojlôžková izba s oddelenými posteľami s úložným priestorom (možnosť požiadať o spojenie postelí v prípade ubytovania páru). Kúpeľňa – vaňa/sprchový kút. Podlaha koberec/špeciálne PVC drevodekor.

TWIN ROOM balkónová - dvojlôžková izba s oddelenými posteľami s úložným priestorom (možnosť požiadať o spojenie postelí v prípade ubytovania páru) s priamym vstupom na spoločný balkón s vymedzeným priestorom pre každú izbu. Kúpeľňa – sprchový kút. Podlaha koberec.

SINGLE ROOM – jednolôžková izba alebo dvojlôžková izba obsadená jednou osobou. V prípade, ak sa na izbe nachádzajú dve postele, možnosť spojenia postelí. Kúpeľňa – vaňa/sprchový kút. Podlaha - koberec/špeciálne PVC drevodekor.

SINGLE ROOM balkónová - jednolôžková izba alebo dvojlôžková izba obsadená jednou osobou s priamym vstupom na spoločný balkón s vymedzeným priestorom pre každú izbu. V prípade, ak sa na izbe nachádzajú dve postele, možnosť spojenia postelí. Kúpeľňa – sprchový kút. Podlaha - koberec/parkety.

TRIPLE SUITE – samostatná trojlôžková izba s vlastnou kúpeľnou. Kúpeľňa – vaňa. Podlaha - koberec.

Kuchyňa – priestranná kuchyňa sa nachádza na každom poschodí. Vybavenie kuchyne: indukčné a/alebo sklokeramické varné platne, rýchlovarné kanvice, mikrovlnné rúry, umývacie prostriedky, hubky, utierky, stoly a stoličky, smart LED TV.